METODA

Sprawdź czy jesteś Mądrym Szefem!

Metoda

"Po co?" To pytanie, najczęściej używane do wymigiwania się od pracy, dla Mądrego Szefa jest podstawowym pytaniem! Czy więc jest to skuteczna metoda unikania pracy? Tak, ale unikania tylko tej niepotrzebnej! Bo w końcu każdy z nas pewnie nie raz wykonał bardzo starannie jakieś zadanie, które nie miało sensu, nikomu i niczemu nie służyło i tylko zabrało nam cenny czas. Dlatego w Metodzie Mądrego Szefa podstawową zasadzą jest pytanie „po co?”.

Dodatkowo planowanie powinno dawać minimalnym wysiłkiem maksymalną kontrolę. Czyli powinno być na „odwal się”? Nie! Planowanie jest jak ster statku, jeśli jest za ciężki tylko nam utrudnia pracę lub co gorsza przez niego toniemy. Dlatego też powinno być zwinne, dynamiczne wielopoziomowe i lekkie ale cały czas dopasowane do tego czym chcemy sterować.

Właśnie takie podejście przedstawia Metoda Mądrego Szefa! Tę metodę możesz zastosować do uporządkowania rwącej rzeki rzeczy do zrobienia. Dzięki jej uniwersalności można ją stosować do projektów, do zadań oraz drobnych codziennych spraw, przy użyciu odpowiednich technik. Ponadto jej lekka i zwięzła forma pozwoli Ci szybko się z nią zapoznać i łatwo zastosować ją praktyce. Po więcej informacji skontaktuj się z nami i do odwiedź nasz blog!

Kontakt

Project Management Advisers Sp. z o.o.
REGON: 931880374
NIP: 8961164416


504 027 009
519 184 475


x
x
x
x