APLIKACJA

Sprawdź czy aplikacja WiseTool to narzędzie specjalnie dla Ciebie!

Aplikacja

Masz problemy przy zaplanowaniu projektu? Czy może niczego nie możesz uzgodnić ze swoim zespołem? Bądź też przez natłok różnych obowiązków często uciekają Ci ważne zadania? Jeśli tak to nasza aplikacja Ci pomoże!

Aplikacja WiseTool to narzędzie składające się z trzech modułów:
- Projekty
- Zespoły
- „Mój dzień”
dostępnych w jednym miejscu.

Moduł „Mój dzień” pozwoli Ci z łatwością zaplanować w czasie rzeczywistym swój dzień pracy. Rozdzielenie zadań do odpowiednich skrzynek sprawi, że żadne Ci nie ucieknie, a Ty bez zmartwień skupisz się w pełni na wykonywanej pracy. Dla ułatwienia planowania możesz stworzyć swoje własne wzorce dni. Dodatkowo w planie będzie można uwzględnić ważne dla Ciebie terminy. A wygodne spojrzenie kalendarzowe pozwoli Ci na szybką ocenę swojego obciążenia.

Moduł „Zespoły” ma na celu ułatwienie Ci pracy w zespole. Na tablicy można nie tylko udostępnić zadanie, ale również zawrzeć w nim szczegółowe informacje dotyczące jego realizacji oraz terminu jego wykonania. Siatka z dniami tygodnia pozwoli Ci podczas planowania uwzględnić dni wolne. Opcja obciążenia umożliwi Ci równomierne rozłożenia zadań. Oprócz tablicy zadaniowej moduł wyposażony jest w tablice ogłoszeń, gdzie Ty i Twój zespół będziecie mogli przekazywać sobie istotne dla was informacje.

Moduł „Projekty” ułatwi Ci zarządzanie projektem. Możesz tu tworzyć zadania w czasie rzeczywistym, przypisywać do nich role zgodne z metodą „Mądrego Szefa” oraz uwzględniać koszty. Wykres Gantta pozwoli Ci zapanować nad zadaniami i ich pod-zadaniami, a funkcja „relacje” szybko pokaże Ci współzależne zadania. Dodatkowo masz możliwość spojrzenia na projekt nie tylko jak na harmonogram, ale równie jak na WBS.

Utworzone zadanie w jednym z modułów możesz udostępniać do pozostałych, dzięki czemu nie tylko nic Ci nie ucieknie, ale również unikniesz nakładania się zadań oraz przeciążania siebie i innych pracowników. Co więcej, aplikacja została utworzona w oparciu o Metodę Mądrego Szefa, dzięki czemu, jako jedyna taka aplikacja, pozwoli Ci zarządzać na wszystkich poziomach od projektu poprzez zadania zespołów do prywatnych spraw. Dzięki czemu twoje osiągi będą najefektywniejsze!

Dowiedz się więcej dzwoniąc do nas lub odwiedzając nasze media społecznościowe.

Kontakt

Project Management Advisers Sp. z o.o.
REGON: 931880374
NIP: 8961164416


504 027 009
519 184 475


x
x
x
x